Sobotňajšia ☕. Od zámeru až po projekt, nový podcast a čakanie na novú investíciu.

Blíži sa čas spustenia nového projektu. Celý týždeň sme všetci usilovne pracovali na tom, čo sme si pred 2 týždňami napísali v tomto článku.

  • Priniesť nový kvalitný projekt.
  • Posilniť servis a podporu pre členov, ale aj potenciálnych členov KLUBU INVESTOROV.
  • Zdokonaľovať technickú časť platformy Investícia Slovensko.

Darí sa nám plniť naše predsavzatia a som za to nesmierne vďačný 🙏.

No musím byť úprimný. Práve v momente, kedy píšem tento článok (sobota 19.10.) nie som si istý, či 21.10. 2019 stihneme otvoriť novú investičnú príležitosť 😕, tak ako som chcel.

Dôvody sú dva: 👇👇

  • Čakáme na posledné podpisy dohôd s developermi, resp. dodávateľmi prác.
  • Pripomienkujeme posledné technické nedostatky, ktoré sa objavili v predošlej kampani na investičný projekt.

Od zámeru až po projekt 📈

Každá jedna investičná príležitosť, ktorú zverejníme v KLUBE INVESTOROV musí prejsť dôkladným auditom.

Riešime viacero aspektov ako sú: 👉 lokalita projektu, možnosť zabezpečenia investície, vlastné zdroje, právna due diligence, ekonomická due diligence, matematika, výnosy, vyjadrenia od rôznych dodávateľov prác, stavebné úrady, povolenia, až po všeobecný názor a presvedčenia, či daný projekt nijakým spôsob negatívne neovplyvní svoje okolie.

😱 Áno, toto všetko sa skrýva za jediným investičným projektom, do ktorého členovia KLUBU INVESTOROV investujú so spravodlivými výnosmi.

Som opatrný? Áno, som. Zrejme Vám to potvrdia aj moji kolegovia. No mojím cieľom od začiatku bolo ponúknuť investorom bezkonkurenčný produkt.

Pripravujeme investičné príležitosti so spravodlivými výnosmi, ktoré sú pre bežných ľudí absolútne nedostupné a navyše s maximálnou možnou mierou ochrany a vedomím, že investíciou pozitívne ovplyvňujeme okolie, v ktorom žijeme.

🗓️ Vrátim sa však k termínu nasledujúceho investičného projektu. Do konca októbra otvoríme v KLUBE INVESTOROV investíciu, ktorá bude určite stáť za to! Teším sa na to.

Poďme ďalej..

🏠 Priebežne pracujeme na nových investičných projektoch, ktoré chceme otvoriť ešte v roku 2019 a na stoloch nám pribúda množstvo ďalších zaujímavých investičných zámerov.

💪 Som presvedčený, že pri tomto tempe si naši investori vybudujú už čoskoro veľmi príťažlivé pasívne príjmy a zároveň pomôžu k realizácii 10-tkám až 100-vkám projektov, ktoré výrazným spôsobom pozitívne ovplyvnia okolie.

Stále nám rastie počet členov v KLUBE INVESTOROV 💎

Teší ma, že aj napriek príprave investičného projektu nám stále rastie počet členov v KLUBE INVESTOROV.

Pre nás je to veľmi pozitívna správa. S členmi v KLUBE INVESTOROV môžeme efektívne komunikovať a posielať im informácie ohľadom nových investičných projektov a o aktualizáciach, novinkách, ktoré realizujeme.

🎙️ Počuli ste nové podcasty od Matúša?

Ak nie, vypočujte si. A dajte nám spätnú väzbu. Túto službu budeme pre Vás stále vylepšovať a posúvať ju dopredu.

V podcastoch sa venujeme peniazom, produktivite, investovaniu a pasívnym príjmom.

Zdrojom informácií sú svetoznáme knihy, videá, životopisy, citácie úspešných osobností.

No pracujeme na tom, aby sme priniesli aj reálne rozhovory s úspešnými investormi, podnikateľmi a inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí dosahujú pozoruhodné výsledky.

Epizódu podcastu budeme zverejňovať každý pondelok. Čoskoro sa objaví aj samostatná FB skupina PODCAST KLUB INVESTOROV. Určite Vám o tom dám vedieť. 👍

Na záver

Viem, že dennodenná mravčia práca a plnenie každodenných úloh nás dostanú na miesta, na ktoré sa dostať chceme.

Urobím všetko preto, aby sme pripravili tu najlepšiu alternatívu investície pre všetkých ľudí, ktorým nie sú ľahostajné peniaze a pre tých, ktorí sa rozhodli vziať si spravodlivé výnosy z investičných projektov a budovať tak svoje vlastné pasívne príjmy.

Želám úspešnú sobotu pri dobrej šálke kávy, ktorú touto poslednou vetou práve dopíjam ☕.

👌 Držím palce na ceste za pasívnym príjmom.