Prečo sa oplatí investovať do projektu Park Lesná?

Momentálne nám beží investičná príležitosť v podobe developerského projektu Park Lesná***, rodinných domov TALL & GRAN vo Vysokých Tatrách.

Tento koncept sa tvoril niekoľko mesiacov, až kým nedostal šancu v KLUBE INVESTOROV.

Developer ponúkol možnosť členom KLUBU INVESTOROV participovať na tomto projekte s výnosom 12,18% p.a. + s podmieneným bonusom 3% z výšky investície.

Nadštandardné podmienky výnosov sú zabezpečené záložným právom na 100% obchodný podiel hlavného investora.

Opäť skvelé investičné podmienky s kompletnou due dillingence investičného zámeru, ktorú nájdete v detaile projektu po prihlásení, resp. registrovaní do zóny KLUBU INVESTOROV.

Prečo sa teda oplatí investovať do projektu Park Lesná***?

  • Park Lesná*** je svojím charakterom rodinných domov, pre celoročné bývanie alebo s možnosťou nájmu, unikátnym projektom vo Vysokých Tatrách.
  • Na parklesna.com je rezervovaných už 20% rodinných domov TALL & GRAN z celého projektu!
  • Spravodlivý výnos 12,18 % p.a. je pokračovaním nadštandardných výnosov pre všetkých členov KLUBU INVESTOROV s pravidelnými splátkami.
  • Vaša investícia do investičného projektu Park Lesná*** bude zabezpečená celým majetkom hlavného investora a súčasne bude zabezpečená aj podmieneným záložným právom na obchodný podiel spoločnosti hlavného investora.

Ako EXTRA BONUS od developera pre tých, ktorí zvažujú vlastniť aktívum v podobe nehnuteľnosti:

  • Hlavný investor je pripravený dať členom KLUBU INVESTOROV, ktorí sa zúčastnia tohto kola investície jedinečnú ponuku vo forme zliav (od 3% -12%) na rodinné domy v rezidenčnom projekte Park Lesná***.

Spolu s výnosom investície to môže byť veľmi atraktívna príležitosť so skutočne zaujímavými zľavami. Viac o podmienkach developera a EXTRA BONUSE na parklesna.com.

Poďme si predstaviť samotný projekt Park Lesná***, rodinných domov TALL & GRAN.

Ide o 20x samostatných blokov rodinného domu TALL & GRAN. Každý jeden blok je s vlastným pozemkom, parkovacími miestami, záhradou, terasou a vstupom.

Rodinné domy považujeme za unikátny projekt vo Vysokých Tatrách vzhľadom k lokalite, umiestneniu, koncepčným riešeniam a s fantastickým výhľadom na Vysoké Tatry.

Jednotná a moderná architektúra vytvára ucelený a premyslený projekt s vybudovanou novou ulicou mimo zastaveného územia obce.

Rodinné domy TALL & GRAN sú technologickou špičkou s certifikátom A0. Ambíciou tohto projektu nie je len priniesť moderné a vizuálne veľmi príjemne bývanie, ale aj zaistiť vysoký technologický štandard či zníženie energie prostredníctvom obnoviteľných zdrojov a fotovoltaických panelov.

Viac sa môžete dočítať aj v časopise toptrendy.sk a stavebnictvoabyvanie.sk.

Už len niekoľko dní a je koniec…

Po uplynutí časomiery, resp. naplnení potrebnej cieľovej čiastky, sa investičná príležitosť uzavrie. Preto, ak stále váhate, ešte je čas zapojiť sa do tejto investičnej kampane a získať tak všetky benefity a výnosy z investovanej čiastky.

Cieľová suma je spolu 330.000 EUR. V tomto momente je naplnených takmer 60% cieľovej čiastky.

Ak si myslíte, že si Park Lesná*** zaslúži vašu pozornosť a podporu, prejdite si dôsledne due dilligence investičného zámeru a investujte s 12,18% p.a. + špeciálnym bonusom od hlavného investora +3%.

Držíme vám palce na ceste za pasívnym príjmom.