Projekt „MALÉ VILY“ zafinancovaný v rekordnom čase

Po prvom projekte tohto roka, ECO-HYDRO neďaleko Popradu, náš tím nezaháľal a k 1.3. sme spustili nové rozhranie KLUBU INVESTOROV. Po takmer 3/4 roku vyvíjania vlastných požiadaviek na to, ako by mal asi systém pre investora fungovať sa nám to podarilo zverejniť.

Celé tri týždne sme strávili dni aj noci nad neustálym testovaním, aplikáciou zmien, buildovaním novej verzie appky až do stavu, kedy sme si boli istí, že systém je pripravený na „záťaž“ v podobe novej investičnej príležitosti a prílevu nových investorov.

Hlavnou myšlienkou projektu „MALÁ VILA“ je nahradiť panelákové bývanie a bývanie vo veľkých, niekoľko generačných domoch. Základná obytná jednotka má rozlohu od 65 m², takže ide o útulné bývanie s rozmermi štandardného bytu. Na vlastnom pozemku, s vlastným parkovacím miestom, s vlastnou záhradou a terasou.

Zámerom projektu je rýchle, moderné a lacné bývanie pre jednotlivca, mladé páry či partnerov, ktorí sa rozhodli pre zmenu a odchod z panelákového bývania. Výnimočnosť bývania spočíva v tom, že dokáže rásť podľa potrieb každej rodiny.

Naši investori dostali prvotnú informáciu o novom projekte „MALÉ VILY“ už vo štvrtok, aby dokázali rýchlo reagovať a pripraviť sa. Kampaň sme s PREDREZERVAČNÝM BONUSOM +2% spustili v pondelok, 22. marca.

Na účty sa behom niekoľkých hodín pripísalo takmer 60 tisíc EUR. Nechápali sme tomu. Vedeli sme, že tento projekt má našliapnuté na skoré zafinancovanie. Nemýlili sme sa!

Všetci ste sa spojili opäť pre ďalšiu investičnú príležitosť v rámci realitných projektov a úspešne ste zafinancovali stanovenú čiastku. A čo viac, vzali sme všetky investície, ktoré prišli do druhého dňa do poobedia, aby nikto nebol ukrátený. Developer sa vyššej sume a takému úspechu len potešil.

Mrzí nás, že ste to niektorí nestihli, ale naozaj sa tu potvrdilo, že „kto prv príde, prv melie“ alebo že „šťastie praje pripraveným“.

Vidíme obrovský potenciál v tom, čo robíme a čo vám ponúkame, lebo každodenne sme s vami v komunikácii a zodpovedáme všetky vaše otázky, riešime vaše technické problémy a poskytujeme info. Sme k vám bližšie a tešíme sa vašej dôvere a dravosti.

Štatistiky projektu „MALÉ VILY“:

  • Investícia spolu 152 010 EUR.
  • Minimálna investícia 100 EUR.
  • Maximálna investícia 20 000 EUR.
  • Do projektu sa zapojilo 125 investorov.
  • Pevný výnos z tohto projektu bol 13,58 % p.a.
  • Vyplácanie výnosov – kvartálne.
  • Obdobie investície – 18 mesiacov.

Je pravda, že pred každou kampaňou niečo očakávame. Analyzujeme počty investorov, ich silu a možnosti zainvestovať daný projekt, ktorý máme na stole, ale toto sme nečakali. Že by do 24 hodín bol projekt naplnený! ÚŽASNÉ!

To je to, čo nás poháňa vpred. Vaša túžba po nových projektoch, vaše finančné prostriedky a predovšetkým vaša dôvera v nás. Vy ste hnacím motorom našej spoločnosti!

Držíme vám palce na ceste za vašim pasívnym príjmom … a ďakujeme za to, že ňou idete s nami.