Sobotňajšia ☕. Ranná prechádzka a čo sa nám tento týždeň podarilo urobiť.

Práve som si na stôl položil svoju obľúbenú kávu. Poďme rekapitulovať. Tento týždeň sa nám podarilo urobiť niekoľko vecí a posunúť sa dopredu.

Vrátim sa však na malý moment k dnešnému ránu. Boli sme v Tatrách, kde bolo nádherne. Tento víkend totiž babie leto zavŕšilo tohtoročnú sezónu, takže iste chápete, že by bola veľká škoda nevyužiť to.

Mám rád druhú stranu Vysokých Tatier – Ždiar a Tatranskú Javorinu. Práve Tatranská Javorina je časť Tatier, kde sa veľmi rád prechádzam. Je tam fantastický vzduch, ktorý vás núti dýchať zhlboka a precítiť to, čo ponúkajú hory v pozadí.

V tejto časti Tatier nenájdete nové stavby. Rodinné domy a horské chaty sú ešte pôvodné. V okolí nie je pretlak turistov a príroda je výrazne menej dotknutá.

Kráčam okolo Bieleho potoka, ktorý je obklopený bielymi kameňmi. Sledujem ten čistý studený tatranský potok. Mám chuť doň skočiť. ☀️ Slnko mi páli rovno do tváre a zohrieva ma poslednými októbrovými lúčmi. Na tvári cítim jemné mravčenie. Premýšľam, čím to asi je. Myslím si, že je to kombináciou jemne studeného vzduchu a horúceho slnka.

V okamihu cez moje telo prebehla zvláštna energia. Na chrbte a rukách mám zimomriavky. Je to pocit, ako keby vás niekto „strčil do nabíjačky.“ V jednej sekunde sa vám podlomia kolená a hneď na to vás obleje nadprirodzená sila.

Chcel som sa s vami podeliť o túto moju skúsenosť ešte pred tým, ako začnem písať o tom, čo všetko sa nám tento týždeň podarilo urobiť.

No, poďme k veci, aby čítanie nebolo príliš dlhé.

Posledné dni sa nám podarilo posunúť niektoré veci vpred, ktoré ocenia naši investori 💪.

Verifikačný odkaz sme doplnili kódom.

Ak sa registrujete do KLUBU INVESTOROV, dostnete od nás email s klikateľným odkazom, na ktorý je potrebné kliknúť a verifikovať tak svoju emailovú adresu.

Robíme to z bezpečnostných dôvodov. Náš systém v tomto kroku overí, či ste vlastníkom emailovej adresy, ktorú ste do registračného formulára vložili.

Niekoľkí z vás sa nám však ozvali, že verifikačný odkaz nie je klikateľný. Išlo hlavne o emailové služby AZET, CENTRUM, resp. iné súkromné domény. V tomto prípade stačí odkaz skopírovať, vložiť do časti pre www stránku a potvrdiť.

Do vášho emailu sme vložili aj KÓD, ktorý je možné nakopírovať a vložiť na miesto, ktoré sa vám objaví po registrácii. Verím, že táto drobnosť skvalitní verifikáciu emailu a tých, ktorí majú s týmto problém, bude čo najmenej.

Notifikácia o dianí na Investorskom účte už aj cez SMS. 📱

Ak vám v KLUBE INVESTOROV aktivujeme Investorský účet, resp. vložíte si na tento účet disponibilné prostriedky, investujete, alebo získate nové výnosy, okamžite dostanete o všetkých týchto akciách notifikácie nielen prostredníctvom emailu, ale odteraz aj cez SMS.

Emaily majú tendenciu občas padnúť do SPAMU a bola by škoda nevšimnúť si výnosy, ktoré ste práve získali. Práve preto tie najdôležitejšie správy ohľadom vášho Investorského účtu dostanete už aj prostredníctvom SMS.

Investovať môžu už aj firmy! 💼

V predošlej kampani sme riešili niekoľko dopytov od firiem, ktoré prejavili záujem investovať.

Prinášame skvelú správu pre mnohých z vás. Už pre nasledujúcu investičnú príležitosť budete môcť investovať ako firma!

Ak sme vám však pred tým aktivovali investorský účet na fyzickú osobu, potrebujete si otvoriť nový účet a vyplniť osobné údaje už ako firma.

Verím, že všetko prebehne hladko a ak by nie, píšte na [email protected]

Vysvetlivky pri vyplňovaní osobných údajov.

Osobne som riešil 2x dotaz od potenciálnych investorov, prečo musia vložiť kópiu dokladu totožnosti.

Zákon stojí nad nami. Prostredníctvom dokladu totožnosti dokážeme overiť vašu existenciu, aktivovať vám investorský účet a sprístupniť vám investíciu s výnosmi z investičných projektov.

S vašimi informáciami pracujeme veľmi zodpovedne podľa nariadenia GDPR a slovenských regulatív. Nemusíte sa ani na sekundu obávať o bezpečnosť a o to, ako je s vašimi dokladmi nakladané. Je to nevyhnutná súčasť overenia vašej totožnosti a verte mi, ak by sme to robiť nemuseli, nerobíme to.

Pridali sme vysvetlivky do formulára pre osobné údaje. Verím, že pomôžu a bez väčších obtiaži sa stanete plnohodnotným členom v KLUBE INVESTOROV.

IBAN kód už aj pre zahraničie. 🌍

Pri poslednom otvorenom investičnom projekte sa stalo, že potenciálny investor nemohol vložiť svoj zahraničný IBAN a uložiť ho. Tento nedostatok bol odstránený.

Náš systém kontroluje pravosť IBAN kódu pre bankový účet. Doteraz nerozpoznal špecifické znaky zahraničných IBAN kódov.

Hneď som túto situáciu riešil. Podobný problém by už vzniknúť nemal. Hlavne UK bankové účty obsahujú nečíselné znaky priamo v kóde.

Ak by sa vyskytol podobný problém s IBAN kódom, neváhajte nám napísať na [email protected] Reagujeme veľmi promptne.

SPAM-y. 📩

Ach tie SPAMY-y. Nedá si im 100 % zabrániť. Ak raz emailový klient rozhodne, že náš email je SPAM, tak skočí rovno do SPAMU. Dôvodov môžu byť desiatky.

Príliš veľké písmená, príliš malé písmená, emoji v nadpise, resp. v texte, vykričníky, otázniky, slovíčko ako investícia, nedôrazná farba písma či príliš veľká fotografia.

V krátkosti, napísať dnes email tak, aby bol 100 % nespamový, je veľmi náročné.

Začali sme dodržiavať dlhý rad opatrení a tak veríme, že emaily, ktoré dostávate od nás, či sú to notifikačné upozornenia ohľadom vášho investorského účtu, resp. email, ktorý vás informuje o tom, aká investícia práve prebieha … vám neprídu do SPAM-u.


A týmto už naozaj na dnes končím.

Ak ste to dočítali až sem, klobúk dolu. Dnešná káva mi úplne vychladla. Ani som sa jej nedotkol. Mám plnú hlavu nových vecí, na ktorých pracujeme.

Vypijem ju teraz ☕.

Peknú sobotu vám želám a 👌 držím palce na ceste za pasívnym príjmom.