THREE HILLS HOME***- LUXUS A POHODA V SRDCI VYSOKÝCH TATIER

Ďalšia možnosť investovať do projektu, ktorý je výnimočný. A to už do 100 eur prostredníctvom členskej zóny, KLUBU INVESTOROV.

Nie nadarmo sa hovorí, že lokalita = najdôležitejší parameter vplývajúci na hodnotu nehnuteľnosti. Dychberúca panoráma Vysokých Tatier si získa srdce každého bez ohľadu na národnosť, farbu pleti, vierovyznanie, či politický názor.

Stavebný boom v podobe lukratívnych turistických lokalít na Slovensku naberá hlavne vo Vysokých Tatrách stále väčšiu intenzitu a dopyt po takýchto lokalitách je aj v roku 2021 neskutočne vysoký.

Vo svete developerského „ošiaľu“ sa občas stane, že natrafíme na projekty, ktorým na prvý pohľad nedávame veľkú životnosť a naše pochybnosti sú oprávnené. To však neplatí v prípade projektu THREE HILLS HOME***.

Pokiaľ si myslíte, že váš život nabral kontúry stereotypu a žijete príliš jednotvárny a rýchly život, spomaľte a skúste sa zamyslieť nad možnými riešeniami. Vymeňte takýto život za kvalitnejší, naplnený pozitívnou energiou a vizuálnymi stimulantmi dobrej nálady, kam len vaše oko dovidí. Presne takúto výpovednú hodnotu dostanete od projektu THREE HILLS HOME***.

THREE HILLS HOME*** je na mieru šitý do lokality s dokonalým výhľadom na Vysoké Tatry. Architekti tohto projektu si dali veľmi záležať, aby napodobnili siluetu hôr a štítov.

Benefity, ktoré vznikajú pre investorov:

  • Ročný pevný výnos 12,57% p.a.
  • Investičné obdobie 24 mesiacov.
  • Výnosy vyplácané kvartálne.
  • Investícia od 100 eur.

Projekt THREE HILLS HOME*** sa skladá z 3 obytných častí s vlastným pozemkom, záhradou a terasou.

Obytné časti sú skvele situované a ležia na tichej a bezpečnej ulici niekoľko metrov od golfového ihriska. Lokalita je jednou z najžiadanejších vo Vysokých Tatrách.

Veľkým úspechom Hlavného investora bolo získať voľný pozemok a pozitívne stanovisko obce k výstavbe. Podarilo sa! Čo je fantastická správa a skvelá príležitosť investovať.

Teraz potrebuje THREE HILLS HOME*** naplniť potrebnú čiastku 250.000 eur, za ktoré Hlavný investor prefinancuje pozemok o rozlohe takmer 2800m2.

Rozsiahly pozemok poskytne skvelý komfort pre budúcich majiteľov THREE HILLS HOME*** a potrebné súkromie v tejto lukratívnej oblasti.

Ďalšou fázou projektu je stavebné povolenie k projektu, ktoré je naplánované v 4Q/2021.

Investícia do THREE HILLS HOME*** je na 24 mesiacov so spravodlivým výnosom 12,57% p.a. Neváhajte! Ešte stále máte možnosť získať zaujímavý LAST MINUTE BONUS +2%. To, či ste ho stihli sa dozviete na stránke www.investiciaslovensko.sk

Členovia KLUBU INVESTOROV doposiaľ investovali prostredníctvom www.investiciaslovensko.sk viac ako 1,8 milióna eur s pravidelným vyplácaním výnosov.

Investovať môžete už od čiastky 100 eur. Všetky detaily projektu, ekonomickú analýzu a informácie o investícii sa dozviete po prihlásení sa v členskej zóne KLUBU INVESTOROV.

Držíme Vám palce na ceste za pasívnym príjmom.