🌙 Večerník investora – Epilóg

Mojej milovanej Jess sa polepšilo. Obaja sme si veľmi uvedomovali, že sme dostali druhú šancu. Že nám život hodil polená pod nohy, aby sme my zistili, či spolu dokážeme byť.

A my sme to zvládli!

Rekonvalescencia bola dlhá a náročná, ale spolu nám to išlo skvele. Jess bola vďačná za moju prítomnosť a ja za tú jej. Akoby sme sa narodili jeden pre druhého.

Jedno viem isto❗️ Že na toto obdobie nezabudne tak skoro ani jeden z nás. No na druhú stranu, ani zabudnúť nechceme, lebo nás to naučilo mnohým veciam.

Naučilo nás to tomu, že sa oplatí bojovať, že život stojí za to, že ak sa majú dvaja ľudia radi, mali by si hovoriť 🗣️ všetko. Že dvom sa ľahšie prechádza cez problémy a situácie, ktoré nastanú. A to hlavné, že peniaze 💰 naozaj nie sú všetko.

Hýbu síce svetom, ale je omnoho krajších hodnôt a túžob, ako mať majetok a byť bohatý. Lebo byť bohatý má viacero významov.

Ja som svoje bohatstvo našiel pri Jess. Uvedomujem si silu peňazí. Uvedomujem si to, že keby sme ich nemali a neboli by sme vo firmách na tak dobre platených pozíciách, Jess by tak rýchlo nezískala pomoc. Nemala by tak drahé lieky 💊 a vitamíny na podporu organizmu po operácii a pod.

Nemohli by sme si dovoliť prístroje do bytu, ktoré mali za cieľ zničiť všetky baktérie, aby Jess do pol roka neprekonala zápaly alebo infekcie, ktoré by zhoršili jej stav.

Nemohli by sme si dovoliť platiť nájom z jedného platu, nedostali by sme tak vysoké sumy za PN-ku a ja za voľno, ktoré som si bral v práci.

Ja som však na tejto svojej ceste prišiel k najväčšiemu bohatstvu na svete. K láske. 💞 K porozumeniu. K skvelým ľuďom, akými bol napríklad Gordon s rodinou.

A to pre mňa znamenalo omnoho viac ako sumy na účte, 💸 ktoré prichádzali každý mesiac.

.

.

.

Ak sa vrátim úplne na úvod, hovoril som vám o tom, že Dokážete všetko, čo si zaumienite! 💪 Samozrejme, len za jednej podmienky. Ak ste dostatočne silní, odhodlaní a trpezliví.

Stále platí, že ak budete dodržiavať zákony peňazí, bude sa vám dariť a získate to, po čom túžite. Na tejto ceste sa však nedajte zlákať pozlátkom, materiálnymi vecami a nečestnosťou druhých ľudí.

Buďte sami sebou a nechajte sa viesť za bohatstvom. Nech ku vám príde v akejkoľvek forme, buďte zaň vďační.