XXXI.časť 🌙Večerník investora – Videl som anjela

Celý večer mi zneli v ušiach slová: „Chcem ťa za svoju pravú ruku. Máš totiž potenciál, o ktorom ani ty sám netušíš. A ja ti chcem pomôcť naplno ho rozvinúť.“

Volal som našim. Moc nadšený z informácie neboli. Chceli ma doma, mama mi dokonca našla prácu na pozícii marketéra. Bol som jej vďačný za snahu, ale musel som to odmietnuť. 🤔

New York 🗽 ma priťahoval oveľa viac ako vrátenie sa domov. Získal som tu veľa kontaktov, spoznal množstvo ľudí, naučil sa veľa vecí a naplno rozvinul svoje schopnosti.

Mal som tak trochu pocit, že mi je toto mesto súdené. Síce som tu nenašiel lásku, síce som nemal milión kamarátov a známi boli tisíce kilometrov ďaleko, ale cítil som, že ma tu čaká niečo veľké.

V deň odletu som mal voľno, keďže som mal odlietať. Trošku z nostalgie som zašiel na letisko a spoza plota som sledoval lietadlá 🛫 na ranveji, ako sa pripravujú na vzlet.

A Igorom sme šli večer na párty. Vraj máme čo oslavovať. 🎆 Tak aj bolo. Boli sme dobrá partia aj v práci, aj na parkete. Čo to sme popili, ochutnali zopár miešaných drinkov a na parkete sme to tiež poriadne roztočili.

V jednom momente mi pohľad ostal v rohu VIP boxu, kde sedela ona. 👱‍♀️ Dlhé blond vlasy, ktoré jej jemne padali do tváre. Zastihol som ju v rozhovore s kamarátkami.

Vyzerala, že sa baví dobre. Niečo veľmi dôležité vysvetľovala. Rukami 👐rozhadzovala sem a tam, z času na čas sa rozosmiala. Jemne si prehodila vlasy zo strany na stranu.

Na čašníkov sa neustále usmievala a pri objednávaní vyzerala rozkošne. Ak som si nejako predstavoval anjela, tak dnes večer som mal silný pocit, že môže vyzerať nejak takto.

Neodvážil som sa na slovo ani na to, aby som ju vyzval do tanca. 💃 Prišlo mi to skoro. Hlavou mi prebehla nepríjemná myšlienka, ktorú som ihneď zahnal.

Spomenul som si totiž na Ellu. Zovrelo mi hrdlo a rozbúchalo sa mi srdce. Ako ostošesť. Asi som jej to ešte stále neodpustil, keď moje telo reagovalo takto.

Nemal som odvahu, aby som nadviazal kontakt. V balení žien som nejako nevynikal, ale pár úspešných👌 pokusov som už mal za sebou.

Ten večer bol úžasný. Snažil som sa o to, aby ma nevidela, ako sa na ňu dívam. Myslím, že medzi toľkými ľuďmi ma ani nezbadala.

V ten večer som odišiel domov sám…