XXXV.časť 🌙Večerník investora – Snívať s otvorenými očami

Výlet sa naozaj uskutočnil. V ten večer, keď sme si vymenili číslo, som mal 100x chuť na telefonát.

Chcel som ju spoznať a chcel som to hneď. Chcel som počúvať jej zvonivý hlas, 🗣️ ale vedel som, že je ešte skoro a mohol by som ju svojím záujmom vystrašiť.

Vyzdvihol som ju o pár blokov od adresy, na ktorej som býval ja. Nastúpila plná elánu. Poviem pravdu, bola neskutočne sexi. Mal som chuť na jej plné pery, ktoré mala pretreté leskom.

Vzbudzovala vo mne obrovský záujem o spoznanie. Prial som si sa s ňou blázniť. Všetko však malo svoj čas.⏳

Potlačil som emócie, ktoré vo mne vyvolal jej nástup do auta a snažil som sa sústrediť na šoférovanie. Moc mi to teda nešlo. Bola ako hurikán.

Pustila si rádio, naladila songy, ktoré rada počúvala, 🎧 nahlas spievala, nádherne sa usmievala a pohrávala sa s vlasmi. Točila si ich na prstoch. Nestačil som ju sledovať.

Mal som čo robiť, aby som nezastavil na najbližšom odpočívadle a nepobozkal ju. Nenechal som sa rozhodiť a úspešne som zaparkoval až na letisku. 🛫Odleteli sme do Buffala.

Autobusom 🚍 sme sa dostali do Niagara Falls. Keď sme vystúpili so skupinkou cestujúcich, ešte cca 40 minút sme šli pešo k vodopádom. Bolo chladno, ale nie na nevydržanie. November na Slovensku býval naopak plný snehu ❄️a neskutočne studený.🌨️

Nestačil som sa diviť nad tou nádherou. Stáť na samom okraji Niagarských vodopádov znamenalo pre mňa cítiť primárny ťah vody. 💦Tam, kde nám hrkajúca rieka klesala k nohám, sme sa podieľali na nestarnúcom zázraku. 

Cítil som sa ako v raji. Jessica a jej spontánnosť ma neprestávali prekvapovať. Bolo jej chladno, aj keď mala na sebe páperovú bundu.🧥Pritisla sa ku mne a ja som zodvihol ruku, aby som ju objal okolo ramien.

Tak sme tam stáli a dívali sa aj so skupinkou turistov, ktorí aj v tomto počasí vyrazili na trip, aby si vychutnali tú nádheru navôkol.

„To je úžasné. Fantastické. Magické“, vyšlo z jej úst.🗣️

Musel som súhlasiť. Tiež som sa nechal unášať tým príjemným pocitom. Nielen krásou, ktorú som videl navôkol, ale aj krásou, ktorú som vnímal vždy, keď som sa na ňu zahľadel.

Tu na tomto mieste sme si spravili prvé spoločné fotky. Boli to len selfíčka, 🤳🏾 ale boli sme na nich nesmierne šťastní.

Výlet bol úžasný. Zažili sme množstvo zážitkov a natešení sme sa vracali ruka v ruke späť na letisko – smer New York.🗽

Keď som ju odprevádzal k bytu, otočila sa a povedala: „Bolo mi neskutočne fajn. Si skvelý chlap.“

Vnútro mi zalial ten dokonale blažený pocit.

Siahol som na jej pravú ruku a silno si ju pritiahol k sebe. Tu sme sa prvýkrát pobozkali. 👨‍❤️‍💋‍👨 Bol to dlhý bozk, ktorý nás oboch dostal do výšin.

Zaspával som šťastný a spokojný. Niečo vo mne sa po „rozchode“ s Ellou zlomilo. A dnes som sa cítil opäť nažive.