Prečo sa oplatí investovať do Rezidencie Jiřího Wolkera práve teraz?

Očakávaný projekt Rezidencia Jiřího Wolkera sme zverejnili pred pár dňami a darí sa mu veľmi slušne. Našou ambíciou je naplniť potrebnú investíciu 300 000 EUR 💶 a pomôcť tomuto projektu zrealizovať tento skvelý investičný zámer.

Rezidencia Jiřího Wolkera si prešla kompletným investičným due dilligence a obstála na výbornú. 👍 

V týchto chvíľach sme doplnili SWOT analýzu k momentálnej situácii s koronavírusom na Rezidenciu Jiřího Wolkera. Prečítajte si týchto krátkych cca 7 strán.

Po prečítaní veľmi jednoducho porozumiete súvislostiam realitného trhu s rezidenčnými nehnuteľnosťami 🏘️. Ako a prečo reagoval trh prasknutou bublinou v roku 2009. A v akej kondícii je dnes.

V dôsledku koronavírusu a karanténnych opatrení je dnes situácia všeobecne zložitejšia. Média bombardujú celý svet aktuálnymi správami o úmrtí ľudí a svetom vládne strach a panika.

V týchto momentoch je nesmierne dôležité nasadiť informačný filter a čítať len správy od múdrych ľudí. Nie je to len dôležité, ale nevyhnutné! A používať samozrejme zdravý rozum.

Čo robí dnes investor?

Skúste si vyhľadať slová úspešných ľudí, resp. investorov, ako sa dívajú na súčasný stav. Myslíte si, že panikária? Unáhlene predávajú? Sťažujú sa na začiatok zlých časov?

Určite nie. Intenzívne premýšľajú, ako túto situáciu využiť a znásobiť svoj majetok ešte viac, ako by to bolo možné v čase kľudu 📈.

Poznám ľudí, ktorí sú nadšení, ak môžu zakladať spoločnosti v čase akejkoľvek krízy.

Zamyslite sa 🤔.

Ak všetko ide tak ako má, ekonomika rastie. Dodávateľsko-odberateľské vzťahy fungujú na jednotku. Všade je husto. Nik nechce zmenu.

Ťažko sa vám bude hľadať marža a prienik medzi etablovaný trh.

No, ak teplovzdušný balón nečakane vletí do búrky, pár nepripravených vyhodí cez palubu. Tí, čo ostanú a prispôsobia sa, môže vystreliť viacnásobnou rýchlosťou dopredu. Tak to jednoducho je.

Akákoľvek kríza, resp. búrka = príležitosť

Zapamätajte si to! Nahraďte slovo kríza za príležitosť. V tom okamihu sa začnete inak dívať na okolie.

Realitný biznis je v podstate postavený na turbulenciách. Veľmi ťažko sa v ňom hľadá zisk, ak ide všetko tak, ako má.

Problémy s úvermi, nezamestnanosť, panika, strach. Na druhej strane – vyššie mzdy, nízke úroky za úvery, prehnaný optimizmus.

Toto sú všetko faktory, prostredníctvom ktorých dokážete urobiť fantastické realitné obchod 💼.

Dôležité je, ako sa šikovne dokážete pohybovať v čase a vnímať príležitosti okolo seba. A ak chcete urobiť dobrý obchod, absolútne vám postačuje zdravý sedliacky rozum.

Z obchodného hľadiska toto obdobie postihnuté koronavírusom vnímam ako príležitosť urobiť nové a možno životné realitné obchody. Ďalších 12 až 18 mesiacov bude veľmi dôležitých.

Sledujte nás a zapojte sa do investičnej príležitosti spoločne s nami. Myslím, že nás čakajú zaujímavé projekty, na ktorých budeme môcť všetci dobre zarobiť.

Rezidencia Jiřího Wolkera – poďme do toho!

Rezidencia Jiřího Wolkera bola už od prvého počiatku pripravovaná tak, aby minimalizovala náklady 📊 a dosiahla čo najväčší úžitok pre budúcich majiteľov.

Pri cenotvorbe nekopírovala budúci medziročný nárast cien za nehnuteľnosti a nepremietla tieto optimistické prognózy do predaja.

Naopak.

Tento investičný projekt vychádza zo súčasných cien na trhu a počíta s 0% medziročným rastom. Opatrnosť developera sa vypláca.

Rezidencia Jiřího Wolkera je malý developerský projekt s 11x bytmi  🏙️ na jednom z nastrategickejších miest v meste Poprad. Byty sú malometrážne, prevažne 2 izbové bez nadštandardných apartmánov.

Projektanti Rezidencie Jiřího Wolkera vyriešili dispozíciu bytov výhradne podľa existujúceho dopytu a podľa toho, čo si trh dlhodobo želá

Existuje množstvo faktorov, ktoré posilňujú tento projekt aj v čase momentálnej situácie, akou je koronavírus.

Nahliadnite do detailnej analýzy tohto projektu a do aktuálneho doplnenia SWOT analýzy, ktorá porovnáva obdobia od roku 2005 až po súčasnosť.

Verím, že tento investičný projekt sa nám podari naplniť v prebiehajúcej kampani a veľa z vás tak využije paniku na skutočne dobrú investíciu.

Prečítajte si fakty a reálne čísla 💯 a podporte výstavbu tohto projektu so spravodlivým výnosom pre všetkých. Ešte máme niekoľko dní do ukončenia kampane.

Ak sa nám tento projekt podarí zafinancovať prostredníctvom našej platformy, pripravíme jeho pokračovanie. S precíznymi analýzami a skvelým výnosom. No nepredbiehajme 🙂

Slovo na záver.

Buďte chytrí. Každá jedna nepredvídateľná situácia nesie so sebou veľké príležitosti.

Ak som sa pýtal ešte pred pol rokom niektorých ľudí, prečo neinvestujú do realít, tak mi povedali, že nie je tá správna doba, pretože ceny za materiál sú hore, ceny za prácu sú najvyššie v histórii a čakajú teda na krízu a na následnú príležitosť.

Ak sa ich pýtam dnes, povedia mi, že je kríza a čakajú 🙂

Teraz nie je čas čakať. Je potrebné konať.

Máme pred sebou obdobie veľkých príležitosti. Majte preto oči otvorené!

Dobrý investor čaká na paniku a strach, aby sa mohol intenzívne sústrediť na výnimočné obchody.

Pripájam odkaz na prebiehajúci projekt v KLUBE INVESTOROV, kde sa každý jeden investor s aktívnym investorským účtom môže podieľať na tejto investícii so spravodlivým výnosom.

🍀 Držím vám palce na ceste za vašim pasívnym príjmom.