Prečo sa stal projekt Smallville úspešným?

🏠 Projekt Smallville***, ktorý sme ponúkli, resp. ešte stále ponúkame v posledných hodinách kampane členom KLUBU INVESTOROV sa stal úspešným pri svojom zostrojení, naprojektovaní a predstavení verejnosti.

Smallville predstavuje malé vila pasívne rodinné domy s obytnou plochou cca 60 m2 a s krytou terasou 15 m2.

Dizajn.

Domy sa predávajú kompletne zariadené a jednoduchom škandinávskom štýle s pripraveným dizajnom na mieru. Práve preto pôsobia útulne, vyladene a aj napriek nie veľkým rozmerom skutočne veľkoryso.

Nízka réžia.

Developerovi sa podarilo dokonale zladiť exteriérový dizajn spolu s interiérovým a popri tom maximálne znížiť náklady na bývanie. Tie predstavujú neuveriteľne nízku čiastku a to iba 30 eur za mesiac! Výsledok je jednoducho famózny. 

Obnoviteľné zdroje.

Špeciálne technológie a obnoviteľné zdroje sú súčasťou tohto projektu a veľmi výrazne ovplyvnili rozhodovanie budúcich majiteľov skvelých rodinných domov.

Cena.

Na koniec to najlepšie! Projekt Smallville pripravený na mieru s modernými technológiami, nízkymi nákladmi a veľmi pôsobivým dizajnom sa bude predávať priblížne za 69 900 eur s DPH. V závislosti od štandardu a zhotovenia.

V prvej etape sa vila domy postavia v prostredí nádhernej scenérie Vysokých Tatier.

Táto lokalita je príťažlivá aj pre investorov, ktorí kupujú nehnuteľnosti účelovo pre ďalšie prenajímanie.

Vysoké Tatry sú momentálne snáď najvhodnejším miestom na prenájmy s vyťaženosťou cca 80% ročne.

Dôkazom je predpredaj, počas ktorého sa už za prvý týždeň pri predstavení projektu rezervovali 3 domy zo 4!


Smallville pasívne domy sú dlhodobejším projektom developera, ktorý má v úmysle postaviť desiatky vila domov pre celoročne bývanie, ale aj ako investičnú príležitosť v atraktívnych lokalitách.

Verím, že toto bude ďalšia príležitosť pre našich členov v KLUBE INVESTOROV na výhodné investovanie a zdieľanie výnosov z tohto projektu.

👌 Držím palce na ceste za pasívnym príjmom!