Úspešne ukončený ďalší projekt. Niekoľko štatistík a faktov.

Podarilo sa nám úspešne ukončiť ďalší projekt – Rezidencia Jiřího Wolkera.

Skvelá správa pre nás, pre investorov, ale aj pre developera.

Developerom dávame čoraz viac istôt, že aj v neštandardných časoch, ktoré spôsobil koronavírus, dokážeme spolufinancovať investičné projekty. 

A investori opäť ukázali, prečo sú investormi. Práve neštandardné a neočakávané situácie na trhu dávajú veľké príležitosti k investícii so zaujímavými výnosmi.

Pred pár dňami som čítal článok 📜 o investorskej hviezde Warrenovi Buffettovi, ktorý sa tieto dni záhadne stiahol a mlčí. 

Úryvok:

🇺🇸 INVESTORSKÁ HVIEZDA MLČÍ

Štvrtý najbohatší muž planéty, Veštec z Omahy v tomto období mlčí. Prominentní investori tvrdia, že Buffet nakupuje aj v období koronakrízy, ale v tichosti. Podľa slov investičných bankárov na jeho mlčaní nie je nič zvláštne. Každému vraj musí byť jasné, že na toto obdobie investori čakali, ale práve Buffet nechce byť označovaný za človeka, ktorý túto situáciu naplno využil.

Ak si ho chcete prečítať celý, tak kliknite na tento odkaz.

Je podstatne ťažšie a náročnejšie hľadať výnosy v období, kedy je ekonomika ľahko predvídateľná a šliape na 100%. No práve náhle zmeny, chaos, panika, strach sú jasné signály pre investora, kedy je potrebné sa začať intenzívne sústrediť a investovať.💰

Poďme však k štatistikám, ktoré dosiahol projekt Rezidencia Jiřího Wolkera.

Čísla.

1⃣ Investícia spolu 278 161 EUR.
2⃣ Maximálna cieľová čiastka bola 300 000 EUR.
3⃣ Minimálna investícia 100 EUR.
4⃣ Maximálna investícia 27 000 EUR.
5⃣ Do projektu sa zapojilo 171 investorov.
6⃣ Pevný výnos z tohto projektu je 14,07 % p.a.
7⃣ Obdobie investície je 24 mesiacov.

Skvelé čísla!

Robíme maximum pre to, aby sme čo najlepšie zabezpečili investície do každého investičného projektu.

Pri projekte Rezidencia Jiřího Wolkera sme sa posunuli opäť o niekoľko krokov ďalej. Snažíme sa hľadať tú najlepšiu možnú kombináciu zabezpečení, ktorú nám legislatíva ⚖️ umožní.

Jasne si uvedomujeme, že čím lepšia ochrana investícii a kontrola nad investičným zámerom, tým dokážeme pritiahnuť väčšie množstvo investorov, zafinancovať viac investičných projektov a v konečnom dôsledku rozdeliť viac výnosov.

Kroky k ochrane investícii.

Developer projektu Rezidencia Jiřího Wolkera ešte pred samotným čerpaním úveru dostal niekoľko špecifických podmienok, ✍️ ktoré nám všetkým dávajú relatívne silnú kontrolu nad developerským projektom.

1️⃣ Čerpanie úveru je podmienené predložením originál výpisu z listu vlastníctva, ktorý hovorí, že developer je 100% vlastníkom danej nehnuteľnosti, kde bude projekt realizovať. 

2️⃣ Investícia Slovensko si uplatní záložné právo na 100% podiel v spoločnosti. V trvaní do vyplatenia poskytnutého úveru spoločne aj s výnosmi. 

3️⃣ Na celú investovanú čiastku, ktorú sprostredkujeme, je zriadená vinkulácia na bankovom účte, ktorá púšťa finančné prostriedky 💶 v prospech developera až po splnení podmienok. 

Každý jeden investor, bude môcť vo svojom investorskom účte nahliadnuť do detailu projektu a sledovať tak progres tohto investičného zámeru. 

Výnosy sa budú posielať do disponibilných prostriedkov investora podľa splátkového kalendára, odkiaľ investor môže peniaze reinvestovať do ďalších projektov, resp. si ich poslať na svoj bankový účet.

Ďakujeme investorom a developerom za dôveru. V týchto momentoch pripravujeme nový investičný projekt, ktorého detaily uvidíte čoskoro.

🍀 Peknú sobotu želám a držím palce na ceste za Vašim pasívnym príjmom.